hero image
Logo Resort Jezerné
RESORT JEZERNÉ

Informace k ubytování

Útulné rodinné i moderní minimalistické apartmány ve Velkých Karlovicích.

activity icon
activity icon
activity icon
activity icon
activity icon
activity icon
RESORT JEZERNÉ

Cena a poplatky

- Cena za apartmán je konečná, bez stravy a doplňkových služeb, v ceně jsou zahrnuty ručníky, ložní prádlo, spotřeba energií , vody a tepla. Ubytování dětí do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. - K ubytování je nutno připočítat poplatek za rekreační pobyt odváděný obci Velké Karlovice který činí 30,- Kč za dospělou osobu (od 18 do 70 let) /den a závěrečný úklid podle typu apartmánu. - Domácí zvíře po domluvě se správcem za poplatek 300,-Kč/den. **Toto je možné pouze u Apartmánů u Medvěda**. - Rezervace trvající přes Silvestra musí být na minimálně 5 dní a na Velikonoce 3 dny. V tyto dvě období je cena navýšena o 10%. - Minimální délka pobytu jsou dvě noci. - Ubytování je možné po 14 hodině, apartmán je nutné opustit do 10:00.

aj33_fd5b27b451.jpg
RESORT JEZERNÉ

Storno podmínky

V případě odstoupení zákazníka od smlouvy lze toto učinit bez udání důvodů. Storno poplatky se vztahují pouze na potvrzené objednávky pobytu čili zasláním zálohové platby na účet. Storno poplatek se počítá z výše zálohové platby. Storno je zákazník povinen provést písemně (e-mailem) a pronajímatel je o přijetí storna povinen zákazníka rovněž písemně (e-mailem) vyrozumět. Jako rozhodné datum je považováno den přijetí e-mailu. 1. Storno pobytu 30 a více dní přede dnem nástupu na pobyt – bez poplatku. 2. Storno pobytu 30 – 20 dní přede dnem nástupu na pobyt – poplatek ve výši 50% z výše zálohové platby. 3. Storno pobytu 19 – 1 dní přede dnem nástupu na pobyt – poplatek ve výši 100% z výše zálohové platby.

aj62_d1d2430994.jpg
RESORT JEZERNÉ

Vybavení apartmánů

- Všechny apartmány jsou vybavené TV a bezplatnou WiFi - Ve všech apartmánech je jídelní stůl a židle, noční stolky a konferenční stolek. - Všechny apartmány jsou stejně vybavené – kuchyňka s vařičem, mikrovlnkou, varnou konvicí, ledničkou s mrazákem a základním nádobím pro přípravu běžných jídel. - Sociální zařízení sestává z umyvadla, toalety a sprchového koutu. - Maximální počet osob v apartmánu je dán počtem lůžek (s výjimkou dětí do 3 let bez nároku na lůžko) - Všechny apartmány jsou vybavené TV a bezplatnou WiFi - Plně **nekuřácké** interiéry.

aj66_9565e59c11.jpg
RESORT JEZERNÉ

Odebírejte novinky

Nenechte si ujít žádnou událost či speciální nabídku.